2.02.2019р. Молебень по військовим морякам які знаходяться в полоні

2.02.2019 року в храмі Вознесіння Христового при Свято-Кирило-Мефодіївському патріаршому подвір’ї з благословення настоятеля митрофорного протоієрея Володимира була відслужена молебень по затриманим військовим морякам яких затримали в Керченській затокі (“Бердянськ”, “Нікополь” і “Яни Капу”) та яких тримають в полоні.

Молебень по військовослужбовцям ВМФ України очолив настоятель храму Андрія Смоленського митрофорний протоієрей Анатолій Кореньков, йому співслужили військовий капелан протоієрей Михайло Кушнір та диякон Ростислав Воробйов та  духовенство єпархії.

На молебень по військовим морякам зібралися не байдужі прихожани храму та військовослужбовці військових частин які знаходяться поручь з Кирило-Мефодіївським патріаршим подвір’ям.

Також на молебень були присутні військові моряки яка частина разсташована поручь з Кирило-Мефодіївським патріаршим подвір’ям.


Після служіння молебня отець Анатолій Кореньков поспілкувався з військовими моряками та дав духовне Благословіння на благополучне служіння батьківщинні та захист нашої теріторіальної незалежності.

Та благословіння Господне буде завди на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *