6 грудня відзначаємо День Збройних сил України

6 грудня Україна відзначає день своїх Збройних сил

6 грудня 2018 року Свято-Кирило-Мефодіївське патріарше подвір’я Одесько-Чорномормької єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відзначає свято день Збройних Сил України.
В цей день з благословення високопреосвященнішого архиєпископа Одеського і Чорноморського Тихона було відслужено Божественну літургію, яку очолив настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір’я митрофорний протоієрей Володимир Клебан, йому співслужили: настоятель храму Андрія Смоленського  митрофорний протоієрей Анатолій Кореньков та духовенство єпархії, які молились за всіх військових та членів їх сімей та за мирний спокій в державі.

6 грудня 1991 року ухвалили Закон “Про Збройні Сили України”, а у 1993 році цей день зробили святом. У День Збройних Сил України не забудьте привітати військовослужбовців.

Дата свята Збройних сил України пов’язана з важливою подією, яка відбулася вже після проголошення незалежності – 6 грудня 1991 року. Саме в цей день Верховна рада прийняла закони “Про оборону України” та “Про Збройні сили України”, а також в залі парламенту було зачитано текст Військової присяги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *