Архієрейська Божественна літургія в храмі Воскресіння Христового 28 липня 2017 року в день рівноапостольного Великого князя Володимира

28 липня, у день Хрещення Київської Русі-України та пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Свято-Кирило-Мефодіївське патріарше подвір`я з архипастирським візитом відвідав преосвященніший єпископ Одеський і Чорноморський Тихон.

За Божественною літургією преосвященнішому владиці співслужили: настоятель подвір`я митрофорний протоієрей Володимир (Клебан) з духовенством патріаршого подвір`я та духовенство Одесько-Чорноморської єпархії.
Після відпусту преосвященніший владика виголосив проповідь в якій наголосив про важливість пам’яті цього дня. Також єпископ Тихон привітав настоятеля подвір’я митрофорного протоієрея Володимира Клебана з днем його небесного покровителя. У привітальному слові владика відзначив ту роботу, яка під керівництвом настоятеля робиться в патріаршому подвір’ї. Підносячи просфору та квіти, владика побажав отцю Володимиру здоров`я, благополуччя, кріпості, щоб під заступництвом святого князя Володимира він надалі з такою ж ревністю та любов’ю управляв подвір’ям. Після виголошення многоліття преосвященніший владика Тихон з духовенством та вірними хресним ходом вирушили до купелі святого рівноапостольного князя Володимира, де було здійснено чин малого освячення води та окроплення вірних святою водою.

Єпископ Одеський і Чорноморський Тихон очолив божественну літургію 28 липня 2017 року в день Рівноапостольного князя Володимира

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *