Божественна літургія в селі Бобрик Перший 15 жовтня 2017 року

15 жовтня 2017 року в селі Бобрик Перший Любашівського району Одеської області було звершено Божественну Літургію за участю духовенства Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір’я. Перед початком богослужіння православній громаді села було вручено, передані настоятелем Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір’я митрофорним протоієреєм Володимиром (Клебаном), богослужебні приладдя, облачення, книги та ікону Святого Великомученика Димітрія Солунського. Також частину необхідного церковного майна було пожертвувано парафією храму Віри, Надії, Любові і матері їх Софії села Ліски Лиманського району Одеської області та особисто настоятелем храму протоієреєм Романом Дорошем. Літургія служилася біля фундаменту храму Святого Великомученика Димітрія Солунського за участі парафіян храму.

З благословення преосвященнішого Тихона богослужіння очолив ієрей Анатолій (Харук) у співслужінні духовенства Одесько-Чорноморської єпархії.

В богослужінні молилися Господу Богу за мир в Україні та за добробут та благополуччя народу України. Було піднесено молитви за здоров’я парафіян, за зцілення болящих та упокоєння душ спочилих рабів Божих.

Читали Апостол та Євангеліє, було здійснено таїнства Сповіді і Причастя.

Після звершення літургії було зачитано привітання та благословіння парафіянам храму Святого Великомученика Димітрія Солунського від єпископа Одеського і Чорноморського преосвященнішого Тихона та указ про призначення ієрея Анатолія (Харука) настоятелем храму Святого Великомученика Димітрія Солунського.

Після цього ієрей Анатолій (Харук) прочитав проповідь та оголосив, що в подальшому служби будуть проходити в окремому приміщенні на теріторії села. Дане приміщення тимчасово на преіод будівництва храму буде обладнано для богослужінь. Зведення храму почнеться найближчими днями.

Фотогалерея за посиланням: https://flic.kr/s/aHsm5MManB

 Божественна літургія в селі Бобрик Перший 15 жовтня 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *