Божественна літургія в селі Бобрик Перший Любашівського району

З благословення преосвященнішого Тихона єпископа Одеського і Чорноморського  17 вересня в селі Бобрик Перший Любашівського району Одеської області на місці де має постати храм святого великомученика Димитрія Солунського була звершена Божественна Літургія.

З короваєм зустріли духовенство Свято-Кирилдо-Мефодіївського патріаршого подвір`я численні віруючі з головою сільської ради Бущаном Дмитром Вікторовичем.

Перед початком Богослужіння настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір`я митрофорний протоієрей Володимир Клебан звернувся до вірних зі словом в якому запевнив їх, що храм який не змогло 10 років побудувати керівництво Київського Патріархату на Одещині, буде побудовано керівництвом Української Автокефальної Православної Церкви на Одещині.

Божестенну літургію з  благословення владики Тихона очолив митрофорний протоієрей Володимир Клебан у співслужінні духовенства Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір`я та духовенства Одеської і Чорноморської єпархії УАПЦ.

Преосвященніший єпископ Тихон керуючий Одеською єпархією, настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір`я митрофорний протоієрей Володимир Клебан і сільський голова Бущан Дмитро Вікторович виділили кошти на початок будівництва храму.

Ми звертаємося до усіх небайдужих людей, які є вірними Українській Церкві допомогти у будівництві цього храму.

Довідки за телефоном:

Митрофорний протоієрей Володимир +38 067 796 83 95

Фотогалерея за посиланням: https://flic.kr/s/aHsm3p7ePQ

Зустріч духовенства подвір'я із православною громадою села Бобрик Перший

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *