Міжнародний день волонтера

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212.
ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном.
Волонтери (добровольці) – це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства.

 

У всесвітній декларації Добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, не очікуючи винагороди.

Парафіяни Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір’я приєднуються до відзначення Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Ми вважаємо волонтерство частиною образу життя християнина, проявом сили духа та можливістю робити людство та світ краще. Благочинність, взаємодопомога, небайдужість – це ті явища, що рухають людяність вперед та єднають людей в єдину родину.

 

Сьогодні ми закликаємо Всіх замислитись про волонтерство та подякувати тим, хто причетний до нього, це важливо. Ми молимось за добробут волонтерів, за покровительство святих над ними та Божої допомоги в їх справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *