Надання допомоги священнослужителеві УПЦ КП

    30 липня до настоятеля Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір`я митрофорного протоієрея Володимира Клебана звернувся священнослужитель Одесько-Балтської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату з проханням про  допомогу у зв`язку з тяжкою хворобою його дружини-породіллі. Жінка народила другу дитину. Матушці поставили діагноз “онкологічне захворювання”.  В такій ситуації батюшка стикнувся із непорозумінням з боку керівництва Одесько-Балтської єпархії та  Єпископа Одеського і Балтського  Марка. Нажаль, керівництво Одесько-Балтської єпархії та брати в Українській Православній Церкві Київського Патріархату не змогли допомогти пресвітерові в тяжку хвилину.

Отцем-настоятелем Свято-Кирило-Мефодіївського патріаршого подвір’я на допомогу для сім`ї священника було надано 1000 гривень та продукти харчування.

Громада подвір’я молиться за здоров’я матушки та благополуччя родини священнослужителя та закликає небайдужих допомогти в тяжку хвилину братові во Христі.   Всі хто бажає допомогти родині батюшки, просимо звертатися до керівництва подвір’я.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *