Привітання від духовенства та вірян Одесько-Чорноморської єпархії високопреосвященнішому архиєпископу Тихону керуючому Одеською єпархією

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Владико!

26 серпня церква Христова вшановує пам`ять святителя Тихона, єпископа Воронезького, Задонського чудотворця – день Вашого Небесного покровителя!
Дозвольте піднести Вам щирі слова привітання та побажання з нагоди дня Вашого Тезоімеництва!
Для нашої єпархії Ви є прикладом християнської любові, терпіння і повної самовіддачі справі, на яку призвав Вас Господь. Ви пробуджуєте у наших серцях ті головні почуття, без яких сьогодні не обійтися жодній людині, незалежно від віку і конфесії: Віру, яка допомагає зрозуміти, що ми створені Творцем для добра, надію на спасіння в житті вічному і любов, бо “той, хто в любові перебуває, перебуває в Богові, і Бог у ньому” (1Ін.4:16).
Від щирого серця зичимо Вам духовної і тілесної кріпості, допомоги Божої в служінні, щоденних трудах і в усі непрості моменти Вашого архіпастирського життя, а також надійних і вірних помічників.
Молимося, щоб Господь і Пресвята Богородиця молитвами і предстательством Вашого небесного покровителя святителя Тихона дарували Вам міцне здоров’я і зберегли на многая і благая літа!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *