Привітання з початком навчального року.

Дорогі діти, студенти, шановні викладачі.

Пройшло скороминуче літо і ось наступило 1 вересня – початок осені, початок нового навчального року. Кожен хто приступає чи то до навчання чи вчителювання повинен розуміти, що виконує важливу роль у суспільстві. Приступаючи до нового навчального року кожен повинен подібно премудрому Соломону просити Господа: «нині дай мені премудрість і знання,» (2 Пар. 1,10). Цього ми повинні просити сьогодні, бо мудрість і розум – найбільше багатство світу, до якого ми повинні прагнути.
Сьогодні наше суспільство є нездоровим, бо свою країну ми розтягуємо в різні сторони, ділимо її. Здоровими зернятами нашого Українського народу є сьогодні, наша молодь, яка повинна відродити наше українське суспільство, наші традиції, берегти нашу мову та віру.
Вчитель це не просто професія, це покликання. Праця вчителя – це дорога від серця і до серця. Роль вчителя це зберігати ідеали свого народу – мову, культуру, історію. Наш обов’язок це виховання нової людини. Вплинути на її думку, її духовно збагатити. Знання це велике багатство. Україна надіється на Вас.

 Дозвольте побажати великої мудрості і успіхів.
Нехай Всещедрий Господь щедро поблагословить Вас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *