Різдвяне звернення громади Свято-Кирило-Мефодіївського подвір’я

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

Дорогі браття і сестри у Христі, шановний український народе, чесне людство! Сьогодні ми радіємо, бо світла звістка про народження Спасителя лунає у храмах і хатах. Запалюючи надію, в душі кожної людини народжується саме життя. Кожен рік, як вперше, ми зустрічаємо маленького Христа! Знову, як вперше, ми зустрічаємо надію на вічне життя! Сьогодні ми вкотре осмислюємо величність і значимість Різдва! Сьогодні народжується кожен з нас! Сьогодні народжується життя!

“На жаль, ми знову чуємо спів “Христос народжується” в світі, сповненому насильства, небезпечних змагань, соціальної нерівності та порушення основних прав людини.”- в цих словах Вселенського Патріарха відображене гірка картина сьогоденння. Світ страждає від хвороб, конфліктів та природних катаклізмів. Людство уражене нерівністю та несправедливістю. Наша улюблена Україна має ті ж самі проблеми. Війна, бідність, хвороби, корупція. Все це породжує сум в наших серцях. Але ми радіємо, бо надія пом’якшує сум! Христос є надія! Христос є життя! Христос є спасіння!

Радійтесь життю! Подякуйте Господу за можливість зустріти новий день та із року в рік славити Різдво. Обійміть рідних і близьких та привітайте їх. Будьте щасливі!

Ми бажаємо Вам, браття і сестри, міцності віри, ясного розуму та Божого благословення у всіх ваших добрих і чесних справах! Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! В цей день ми молимось за Вас і ваші сім’ї, ми молимось за всіх бо у Хрісті всі єдині.

Нехай захистить вас Бог!

Свято-Кирило-Мефодіївське патріарше подвір’я

2018 рік

Різдво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *