Скит святителя Спиридона Тримифунтського

Святитель Спиридон Тримифунтський є для бідних і багатих, хворих і здорових покровителем та помічником. Божий угодник  допомагає всім без винятку. За довгі роки існування людської історії цей святий зберіг багатьох людей від морального падіння.

Він і під час життя, і після смерті однаково успішно сприяє розв’язанню матеріальних питань, пом’якшує серця, воскрешає мертвих, дає бажання жити живим.  Все життя святого вражає силою і простотою здійснених ним чудес. За його бажанням не раз здійснювала приборкання стихій, припинення посух, воскресіння мертвих, знищення ідолів. Шанували святителя і сучасні люди, адже завдяки молитвам вони отримують заступництво і чудотворну допомогу.

Мощі СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА, за винятком десною руки, перебувають з 15 століття в однойменному Соборі на о. Корфу.

Що дивно, взуття та одяг святителя в раку періодично зношуються, і її замінюють новою, тому в обхід будь-якій логіці і здоровому глузду доводиться вірити, що він і правда виходить з раки. Після перевірок описаних вище фактів авторитетними вченими було визнано одноголосно, що пояснити те, що відбувається з точки зору науки неможливо, як і те, чому протягом багатьох століть нетлінними залишаються самі мощі святого. Як відомо, також і будь-яка ікона СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА Чудотворця зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого часу. Рака з мощами святителя закрита на ключ, і в моменти, коли він не провертається в свердловині, служителі Собору кажуть, що святий відправився комусь на допомогу, і його немає. Раку не вицвітає від сонячного світла, не піддається впливу вологи та інших факторів агресії навколишнього середовища.

СВЯТИТЕЛЬ СПИРИДОН Чудотворець – у всіх справах помічник і радник.
Коли будете на території храму – відвідайте Скит і обов’язково помоліться, він Вам допоможе!